Księżna Kate na sympozjum

Despite the recent chilly temperatures, Kate was dressed for Spring
Daily Mail
Dziś wczesnym południem księżna Kate w świetnym humorze oraz wiosennej stylizacji przybyła do Royal Society of Medicine, aby tam wziąć udział w sympozjum The Royal Foundation zorganizowanym w jej imieniu.

The Duchess received a warm welcome from Sir Simon Wessely (left), president of the Royal Society of Medicine, Lorraine Heggessey, chief executive of the Royal Foundation and Peter Fonagy, chief executive of the Anna Freud Centre
Daily Mail
 Na to wydarzenie zostali zaproszeni czołowi naukowcy i organizacje charytatywne, które są odpowiedzialne za to, aby dzieci były silniejsze psychicznie i bardziej odporne na problemy w późniejszym okresie życia, a tym samym uniknęły poważnych problemów, które często pojawiają dopiero w okresie dojrzewania lub w wieku dorosłym.  

Kate was greeted by Lorraine Heggessey, chief executive of the Royal Foundation and Peter Fonagy, chief executive of the Anna Freud Centre
Daily Mail
Sympozjum, organizowane przez Royal Foundation odbyło się  pod przewodnictwem Prezesa Królewskiego Towarzystwa Medycyny profesor psychiatrii w King College w Londynie, prof Sir Simon Wessely, zgromadziło akademickich, badaczy, praktyków, nauczycieli i organizacje charytatywne w celu zbadania kwestii, takich jak zdrowie psychicznie matek i niemowląt czy wsparcie i porady dla rodziców oraz zasoby dla szkół i nauczycieli. 

The Duchess of Cambridge was seated alongside Peter Fonagy, chief executive of the Anna Freud Centre
Daily Mail
Podczas sympozjum głos zabrała także Kate, w swoim przemówieniu księżną określiła cel swoich działań jako danie każdemu dziecku szans na najlepszy start w życiu. Na sympozjum został szczegółowo przedstawiony projekt, w który włączyła się księżna Kate czyli Menatally Healthy Schools . Projekt został zainaugurowany przez księżną w tyczniu tego roku podczas wizyty w Roe Green Junior School.  Program daje szansę nauczycielom, rodzicom i uczniom, aby skorzystać z  darmowych porad dotyczących zdrowia psychicznego oraz uzyskać niezbędną w niektórych przypadkach pomoc. Program zapewnia, również uczestnictwo w czynnych zajęciach na temat zdrowia psychicznego oraz ochrony siebie i innych. Szkoły, które decydują się na włączenie do programu otrzymują nie zbędne pomoce dydaktyczne. 


Heads Together
Księżna wyglądała dziś nie zwykle promiennie w pastelowym komplecie od Jenny Packham oraz obcasach od Gianvito Rossi.  

While she's been able to fit into regular clothes throughout her pregnancy, the Duchess had today's ensemble custom-made to accommodate her bump
Daily Mail
Mimo, iż wszyscy czekają na pojawienie się trzeciego dziecka księcia i księżnej Cambridge nic jeszcze na to nie wskazuje. Kolejna okazja do zobaczenia księżnej nadarzy się już jutro. Na ten moment nie wiadomo czy będzie to ostanie oficjalne wystąpienie księżnej podczas trzeciej ciąży. Jak powiedział książę William dziecko pary może przyjść na świat ''zaraz''.  

Looks familiar? The Duchess seemed to have taken inspiration from a fashion icon in her green outfit
Daily Mail
Warto dodać, iż na początku marca Księżna odbyła 38 oficjalnych spotkań . W porównaniu z  zaledwie 11 w tym samym okresie w 2017 r. I 7 w 2016 r. W styczniu i lutym 2015 roku, gdy Kate była w ciąży z Charlotte, odbyła13 spotkań. W 2014 i 2013 r. odbyła trzy oficjalne spotkania w pierwszych dwóch miesiącach roku. W 2012 roku zrealizowała 10 oficjalnych wystąpień w tym samym okresie. 

Kate will soon be stepping back from public duties ahead of the birth of her third child
Daily Mail

2 komentarze

  1. Kate ślicznie wyglądała

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziewczyny podałałybyście swój e-mail, ponieważ mam do Was pewną sprawę.

    OdpowiedzUsuń